Movies
Ratings
137
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 2.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 1.0
TakenRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 1.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5