Series
Ratings
33
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0