Titles you rated
Sharp1Rated ★ 1.5
DoctorsRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 2.0
May QueenRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Honest LivingRated ★ 2.5
Nonstop 5Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0