Titles you rated
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0