Titles you rated
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0