Series
Ratings
97
Sex EducationRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.0
Kuroko's BasketballRated ★ 1.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 2.5- 짜장소녀 뿌까 1기Rated ★ 2.0
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
Prison SchoolRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0