Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Spiral: From the Book of SawRated ★ 1.5
MEGANRated ★ 2.5
SmileRated ★ 2.5
NopeRated ★ 4.0
PreyRated ★ 2.5