Titles you rated
Alien: RomulusRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
NopeRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 2.5
GhajiniRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5
InnocenceRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.0
The Raid 2Rated ★ 2.5
Get Rich or Die Tryin'Rated ★ 3.5
HolidayRated ★ 3.5