Series
Ratings
70
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The CircleRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5