Titles you rated
ClickRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
State of PlayRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 4.0