Titles you rated
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0