Movies
Ratings
26
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5