Movies
Ratings
95
The IncrediblesRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0