Titles you rated
BossRated ★ 1.0
Kraven the HunterRated ★ 1.5- I KILL URated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
Hi.5Rated ★ 2.0
MantisRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
Karate Kid: LegendsRated ★ 1.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 1.5
The KillerRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
ExterritorialRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.5