Series
Ratings
1127
Law and The CityRated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.0
The Black SwindlerRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.5
The Witcher: Blood OriginRated ★ 2.0
The Witcher Season 4Rated ★ 2.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 2.5- Heo's DinerRated ★ 1.5
TempestRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Our MovieRated ★ 2.5
Good ManRated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 2.0
TwelveRated ★ 0.5
Marvel ZombiesRated ★ 3.5
Eyes of WakandaRated ★ 3.0- 메리 킬즈 피플Rated ★ 2.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.0
Parole Officer, Lee Han ShinRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0