Movies
Ratings
187
Take ShelterRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 2.5
Ghost WorldRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 3.5
CannibalRated ★ 0.5
The VillageRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
The DenRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0
SplinterRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
RushRated ★ 4.0
Super EruptionRated ★ 3.5
Abraham Lincoln vs. ZombiesRated ★ 2.0
The CraziesRated ★ 2.5
You're NextRated ★ 4.0
SurveillanceRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
The DivideRated ★ 2.5