Movies
Ratings
394
John WickRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0