Titles you rated
 The Glory Part 1Rated ★ 4.5 The Glory Part 1Rated ★ 4.5
 The Recruit Season 1Rated ★ 5.0 The Recruit Season 1Rated ★ 5.0
 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
 Wednesday Season 1Rated ★ 4.0 Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 5.0 Stranger ThingsRated ★ 5.0
 Mr. SunshineRated ★ 4.5 Mr. SunshineRated ★ 4.5
 Stranger ThingsRated ★ 5.0 Stranger ThingsRated ★ 5.0
 Stranger ThingsRated ★ 5.0 Stranger ThingsRated ★ 5.0
 Hellbound Season 1Rated ★ 5.0 Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
 My NameRated ★ 5.0 My NameRated ★ 5.0
 Lupin Part 2Rated ★ 4.0 Lupin Part 2Rated ★ 4.0
 Lupin Season 1Rated ★ 4.0 Lupin Season 1Rated ★ 4.0
 Hotel Del LunaRated ★ 5.0 Hotel Del LunaRated ★ 5.0
 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
 D.P.Rated ★ 5.0 D.P.Rated ★ 5.0
 Black MirrorRated ★ 5.0 Black MirrorRated ★ 5.0
 Some Day or One DayRated ★ 5.0 Some Day or One DayRated ★ 5.0
 The Good PlaceRated ★ 5.0 The Good PlaceRated ★ 5.0
 The Good PlaceRated ★ 5.0 The Good PlaceRated ★ 5.0
 The Good PlaceRated ★ 5.0 The Good PlaceRated ★ 5.0