Movies
Ratings
381
The Man from EarthRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
HeadhuntersRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
The Bank JobRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.5
300Rated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.5