Titles you rated
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0