Titles you rated
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
RushRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0