Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5