Movies
Ratings
518
TullyRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 2.5