Movies
Ratings
89
A Company ManRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0