Titles you rated
Double AgentRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
A Single SparkRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The DandelionsRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
House of Flying DaggersRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
Runaway JuryRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0- The LetterRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Sleeping with the EnemyRated ★ 5.0
Heaven's BookstoreRated ★ 4.0
A Perfect WorldRated ★ 5.0
Love Wind Love SongRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
French KissRated ★ 4.0