Titles you rated
Shadow BeautyRated ★ 4.0
Blue BirthdayRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
UnbelievableRated ★ 4.5
One of Us Is Lying Season 1Rated ★ 3.0
Russian DollRated ★ 3.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 3.5
Dead to MeRated ★ 4.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 4.5
Control ZRated ★ 3.5
Black DogRated ★ 4.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0