Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 4.5
DragonHeartRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.5
Eight BelowRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 4.5
PushRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5