Titles you rated
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
HungerRated ★ 4.0
YarnRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5