Movies
Ratings
106
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
BeatRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The IsleRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0