Titles you rated
He's All ThatRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
365 DaysRated ★ 0.5
Space SweepersRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 5.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 4.0