Series
Ratings
187 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
 Descendants of the SunRated ★ 4.0 Descendants of the SunRated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 3.5 Stranger ThingsRated ★ 3.5
 Marvel's The PunisherRated ★ 3.5 Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
 Stranger ThingsRated ★ 4.0 Stranger ThingsRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
 Personal TasteRated ★ 3.5 Personal TasteRated ★ 3.5
 The Snow QueenRated ★ 2.5 The Snow QueenRated ★ 2.5
- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
 The King 2 HeartsRated ★ 3.5 The King 2 HeartsRated ★ 3.5
 The Slave HuntersRated ★ 4.0 The Slave HuntersRated ★ 4.0
 One Punch ManRated ★ 4.0 One Punch ManRated ★ 4.0
 HERO2014Rated ★ 3.5 HERO2014Rated ★ 3.5
 HERORated ★ 3.5 HERORated ★ 3.5
 GalileoRated ★ 4.0 GalileoRated ★ 4.0
 GalileoRated ★ 4.0 GalileoRated ★ 4.0
 Dream HighRated ★ 3.5 Dream HighRated ★ 3.5
 Shopaholic LouisRated ★ 4.0 Shopaholic LouisRated ★ 4.0
 ArrowRated ★ 3.0 ArrowRated ★ 3.0