Movies
Ratings
60
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 2.0
ElfRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0