Movies
Ratings
23
Nameless GangsterRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0