Movies
Ratings
136
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.0