Series
Ratings
236
CassandraRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
Thank You, Next Season 1Rated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Hottest CouplesRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.5
We Got DivorcedRated ★ 2.5- Teenage Parents Season 5Rated ★ 3.0
Teenage ParentsRated ★ 3.0- Teenage Parents 3Rated ★ 3.0
Teenage Parents 2Rated ★ 3.0