Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Patriots DayRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0