Titles you rated
1917Rated ★ 3.5
KlausRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Snowy RoadRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5