Titles you rated
AemaRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
I'll Become a Villainess That Will Go Down in History: The More of a Villainess I Become, the More the Prince will Dote on MeRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
WongyeongRated ★ 3.5- 원경: 단오의 인연Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
A Time Called YouRated ★ 3.0
Why Her?Rated ★ 3.5
Ranking of KingsRated ★ 4.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0