Titles you rated
AssassinationRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Very Good GirlsRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.5
Spy KidsRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
ChaplinRated ★ 3.5