Movies
Ratings
455 X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5 X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
 Avengers: EndgameRated ★ 3.5 Avengers: EndgameRated ★ 3.5
 Planet of the ApesRated ★ 4.0 Planet of the ApesRated ★ 4.0
 A Whisker AwayRated ★ 3.5 A Whisker AwayRated ★ 3.5
 Alien: CovenantRated ★ 3.0 Alien: CovenantRated ★ 3.0
 Independence DayRated ★ 4.0 Independence DayRated ★ 4.0
 Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5 Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
 Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0 Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
 Suicide SquadRated ★ 3.0 Suicide SquadRated ★ 3.0
 Bird BoxRated ★ 4.0 Bird BoxRated ★ 4.0
 Peter PanRated ★ 3.5 Peter PanRated ★ 3.5
 Shark TaleRated ★ 3.0 Shark TaleRated ★ 3.0
 DaybreakersRated ★ 4.0 DaybreakersRated ★ 4.0
- Running WildRated ★ 3.0
 Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0 Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
 Piranha 3DRated ★ 3.0 Piranha 3DRated ★ 3.0
 Ong Bak 2Rated ★ 3.0 Ong Bak 2Rated ★ 3.0
 ImmortalsRated ★ 3.0 ImmortalsRated ★ 3.0
 A LoveRated ★ 3.0 A LoveRated ★ 3.0
 Death RaceRated ★ 2.0 Death RaceRated ★ 2.0