Movies
Ratings
244
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Ordinary PersonRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0