Movies
Ratings
38
Easy ARated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0