Titles you rated
The HolidayRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Slow VideoRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.0- Through Korean CinemaRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5