Titles you rated
The Lost BusRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
Kingdom 3: The Flame of FateRated ★ 3.5
Kingdom 2Rated ★ 3.5
Kingdom: Return of the Great GeneralRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.0
KingdomRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Heavy TripRated ★ 2.5