Titles you rated
1923 Season 2Rated ★ 3.5
1923 Season 1Rated ★ 4.0
Rogue Heroes Season 2Rated ★ 4.0
Rogue Heroes Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Masters of the AirRated ★ 3.5
Line of DutyRated ★ 5.0
Line of DutyRated ★ 5.0
Line of DutyRated ★ 5.0
Line of DutyRated ★ 5.0
Line of DutyRated ★ 5.0
Line of DutyRated ★ 5.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
CitadelRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Rabbit HoleRated ★ 4.0
Warrior Nun Season 1Rated ★ 3.5
The PeripheralRated ★ 5.0