Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0