Movies
Ratings
100
Real SteelRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0