Titles you rated
22 JulyRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
25th HourRated ★ 4.0
Kate & LeopoldRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The SiegeRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 2.5- Merely Known as Something ElseRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
September 5Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 2.0
Hard TruthsRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 3.0
Operation Fortune: Ruse de GuerreRated ★ 2.5
FallRated ★ 2.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0