Titles you rated
The PlaylistRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
I Have a LoverRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.0
Say You Love MeRated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0