Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0- ShamelessRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 3.5